Ремонт Холодильників (Київ)

Сервіс холодильників в Києві

Сервісна служба пропонує якісний та не дорогий ремонт холодильників у Києві на дому. Ми виконуємо повний перелік послуг з сервісу та обслуговування побутових холодильників всіх відомих марок, а також промислових  і морозильних камер будь-якого призначення.

Мы пропонуємо:

  • Безкоштовний виклик майстра за умови виконання ремонтних робіт;
  • Гарантія на запчастини та сервісні роботи до 2-х років;
  • Помірні ціни, нижчі ніж у конкурентів;

Щоб замовити ремонт холодильника на дому достатньо зателефонувати нам і повідомити марку холодильника, зовнішні прояви несправності та замовити виклик майстра до дому. Спеціаліст прибуде точно в домовленний час і проведе діагностику холодильного обладнання з використанням спеціальних тестових приладів, після чого буде виконане результативне усунення несправностей а також перевірка відремонтованої техніки в робочих режимах. Після цього відбувається здача роботи замовнику з наданням гарантій на встановлені запчастини і роботи, крім цього ви отримаєте корисні поради та рекомендації досвідчених майстрів-холодильщиків.

Виклик майстра: (067) 333 54-80

Перш ніж викликати майстра для здійснення ремонту на дому, переконайтеся що побутовий прилад надійно підключений до справної розетки. Перед викликом спеціаліста забезпечте вільний доступ до холодильника з усіх боків, а також звільніть від продуктів несправну камеру.

Майстри нашого сервісного центру здійснюють будь-які види ремонтних робіт на дому швидко і ефективно, в присутності власника, без необхідності транспортування його в майстерню. При замовленні сервісного ремонту холодильника в компанії «Ремтехніка», виклик фахівця і діагностика несправності проводитися безкоштовно, в домашніх умовах.

Порядок оформлення заявки:

  1. Зателефонуйте диспетчеру
  2. Повідомте марку холодильника та опишіть несправність
  3. Після деяких уточнень диспетчер повідомить вам сумарну вартість ремонту і прийме заявку у зручний для вас час.

Ціни на послуги:

Тип робіт
Ціна грн.
Виклик майстра і діагностика приладу (в разі здійснення ремонту - безкоштовно)
100 грн.
Заміна терморегулятора (термостат)
от 300
Заміна пускозахисного реле
от 300
Заправка холодильника фреоном
от 360
Усунення витоку хладагента + заправка фреоном
от 360
Заміна електронного датчика
от 300
Ремонт системи відтаювання NO FROST (ТЭН, таймер, термореле)
от 340
Ремонт електронного модуля (плати)
от 500
Заміна датчика в запіненій частині
от 550
Заміна компресора холодильника
от 950
*ЦІНИ ВКАЗАНІ З УРАХУВАННЯМ ВАРТОСТІ РОБОТИ ТА ЗАПЧАСТИН

Територія сервісного обслуговування нашої майстерні: усі райони Києва а також передмістя, Бровари, Бориспіль, Боярка, Бортничі, Биківня, Буча, Васильків, Вишгород, Вишневе, Ворзель, Гореничі, Глеваха, Гатне, Ірпінь, Конча-Заспа, Коцюбинське, Дарниця, Борщагівка , Лівий берег, Лісовий масив, Оболонь.

Довіряючи ремонт холодильників нашим фахівцям, ви віддаєте перевагу професійній, відповідальній роботі, що доповнюється помірними цінами і неухильним дотриманням гарантійних зобов'язань. Наші послуги - це ефективне поєднання оперативності, незмінно позитивних результатів і адекватної вартості кваліфікованих сервісних робіт.

Замовити майстра можна за телефонами розміщеними на сайті з 8:00 до 19:00 без вихідних. Телефонуйте нам і ви залишитеся задоволені якістю сервісного обслуговування.