Ремонт Електроплит (Київ)

ремонт электроплит киев

Пропонуємо послуги з ремонту електроплит та духовок на дому в м.Київ. Майстри нашого сервісу проводять ремонт кухонних плит, духовок і варильних поверхонь на дому, практично всіх існуючих марок. Оперативність і високий рівень якості послуг, що надаються дозволив нашій компанії придбати серед своїх клієнтів репутацію надійної і стабільної компанії.

Щоб забезпечити максимально можливу якість ремонту плит, компанія направляє для здійснення ремонтних робіт майстра, який спеціалізується на ремонті саме вашої марки плити, у зручний для вас час.

Виклик майстра: (067) 333 54-80

Наші фахівці професійно ремонтують електроплити і варильні поверхні практично всіх марок і моделей: Ardo, Ariston, AEG, Bosch, Candy, Electrolux, Gorenje, Indesit, Siemens, LG, Samsung, Whirlpool, Zanussi, ЗВИ, Лисьва, Нововятка, Електра і багатьох інших .

Для того щоб викликати майстра:

  1. Зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами;
  2. Назвіть марку плити і характер несправності;
  3. Повідомте зручний час для виклику майстра.

Також ми здійснюємо ремонт електродуховок і промислових електричних плит у всіх районах міста Київ, і передмісті. На ремонтні роботи та запчастини надається гарантія від 3 до 12 міс. 

Ціни на послуги:

Тип робіт Ціна грн.
Виклик майстра і діагностика несправності 100 грн.
Заміна кабелю живлення от 180
Заміна вентилятора електродуховки от 250
Заміна ТЭНа конвекції от 300
Заміна ТЭНа гриля от 300
Заміна ТЭНа духовки от 300
Заміна термостата духовки от 220
Ремонт електросхеми от 350
Заміна перемикача от 380
Ремонт електронного модуля (платы) от 500
Заміна електроконфорок 320-700
* Ціни з урахуванням робіт і замінених деталей

Виклик майстра і діагностика електроплити духовки чи варильної поверхні оплачується тільки в разі відмови від ремонту. Поширені неполадки електричних плит з якими до нас звертаються: не працює духовка плити, не працюють конфорка електроплити, плита не гріє.