Ремонт побутової техніки (Київ)

Компанія "Ремтехніка" здійснює професійний ремонт побутової техніки в Києві і найближчому передмісті. Ми пропонуємо швидке усунення будь-яких несправностей в роботі домашньої електроніки, в тому числі великої побутової техніки з виїздом фахівця додому. Територія обслуговування нашої сервісної служби включає весь Київ а також найближче передмістя. На виконані роботи та замінені комплектуючі надається гарантія до 12 місяців.

Виклик майстра на дом:

Для виклику майстра на дом зателефонуйте за номером: (067) 333 54-80

Диспетчер запитає вас про зовнішні прояви несправності і протягом 20 хвилин вам передзвонить наш майстер, який спеціалізується на ремонті побутової техніки вашої марки. У майстра ви отримаєте безкоштовну консультацію щодо поломки і дізнаєтесь орієнтовну вартість ремонту, а також зможете домовиться про зручний для вас час його візиту.

Мы ремонтуємо:

Вартість діагностики та порядок надання послуг

У разі проведення ремонту побутової техніки на дому, виїзд майстра і діагностика здійснюється безкоштовно, якщо в результаті діагностики ремонт виявився не доцільним або замовника не влаштувала вартість ремонту, оплачується тільки діагностика.

Терміни виконання ремонтних робіт

У більшості випадків для відновлення працездатності побутової техніки досить одного виїзду майстра який має в наявності всі необхідні інструменти і комплектуючі.

Технічне обслуговування та ремонт сучасної побутової техніки вимагає відповідної кваліфікації в галузі електроніки, постійної роботи з надійним інструментом і підвищення свого професіоналізму. Щодня ми не тільки працюємо, але і продовжуємо вдосконалюватися, тому будь-який сучасний побутовий прилад отримує нове життя після ремонту, проведеного нашим спеціалістом.

У нашій майстерні працюють тільки кваліфіковані фахівці, які мають багаторічний досвід ремонту побутової техніки і електроніки різних марок і моделей як вітчизняного так і імпортного виробництва. Майстри забезпечені сучасними діагностичним приладдям і в своїй роботі використовують тільки оригінальні сертифіковані комплектуючі, що забезпечує тривалий післяремонтний термін служби відновленої техніки. Після здійснення ремонту ви отримаєте необхідні гарантії на проведені роботи а також корисні рекомендації по правильному використанню відремонтованї техніки.

Наша надійність дозволила заробити нам добру репутацію і ми продовжуємо завойовувати довіру нових клієнтів, будуючи свій бізнес. Кожен день ми допомагаємо не одному десятку сімей Києва в ремонті побутової техніки. Ми завжди раді прийти вам на допомогу. Ми розуміємо, що вам хочеться мати справу з тими фахівцями, які вміють працювати якісно, тому пропонуємо свої послуги. Якщо ви зацікавлені у співпраці з нами, телефонуйте в компанію «Ремтехніка».